personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
SYDV büro görevlisi personel alımı

KOZLU SYDV 1 BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 23.02.2016
İl ZONGULDAK İlçe KOZLU Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar programlarından Word, excel power point gibi kelime ve görüntü işleme programları ile bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.( M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.)
- 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezunları ile diğer fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, İstatistik ve Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak.
- Tercihen yabancı dil (İngilizce) bilmek.
- En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olup aktif araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-) ÖSYM tarafından yapılan 2014 veya 2015 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.2-) İlan tarihi dikkate alınarak en az 6 ay süreyle Zonguldak İli Kozlu İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 3-)Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, buna ilişkin olarak transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.4-) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 5-) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak 6-) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak. BAŞVURU VE İSTENEN BELGELER : Başvuru yapan adaylar arasından puan sıralamasına göre, alım yapılması düşünülen kadronun 5 katı aday mülakata çağrılacaktır. Aşağıda istenen belgelerin, mülakat listesine girmeye hak kazanan kişiler tarafından 26.02.2016 günü mesai saati bitimine kadar Vakfa teslim edilmesi gerekmektedir. Başarılı olan adaydan istenilen belgelerin asılları bizzat istenecek, fotokopilerin aslına uygunluğu kontrol edilip tasdik edildikten sonra iade edilecektir. 1-Bitirdiği okulun diploması, çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, 2- Nüfus cüzdanı tasdikli bir fotokopisi, 3- 2014 veya 2015 yılı KPSS P3 sınav sonuç belgesi çıktısı. 4- Son 6 ay içerisinde çektirmiş 3 adet vesikalık fotoğraf. 5- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olduğuna dair belge. 6- Adli sicil belgesi, 7- Sağlık raporu, 8-Özgeçmiş 9- Nüfus Müdürlüklerinden alınmış en az 6 (altı) aydır (ilan tarihi itibari ile) ilçemiz sınırlarında ikamet ettiğini gösterir onaylı yerleşim yeri belgesi.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
29 Kasım 2022 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

SYDV büro görevlisi personel alımı
Sosyal ve Dayanışma Vakfı personel alımları devam ediyor. Hatay Valiliği Arsuz SYDV'ye yen personel...

Haberi Oku