personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Türk Hava Yolları - THY KPSS'siz Personel Alımı

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları 2015 yılı boyunca binlerce kişiye iş imkanı sağlamış ve birçok kişiyi işe almaya da devam etmektedir.

Özellikle alımlarını profesyonel kişilerle yapmakta olan THY, alım konusunda birçok şart öne sürmektedir. Kısa zamanda birçok kişiye iş vermiş olan Türk Hava Yolları bu seferde büro memuru alımı yapacaktır. Büro memuru olarak çalıştıracağı personeline de iyi bakacak olan THY alım konusunda ise bir sayı vermemiştir.

Türk Hava Yolları büro memuru alımı birçok aranan nitelik sonucunda yapılacaktır. Bu sebepten dolayı bu aşağıda vereceğimiz şartların kesin suret ile yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde yapılan başvurular kesinlikle geçersiz olacaktır.

- Türk vatandaşı olmak, - 1985 – 1994 arasında olmak, - Adli sicil kaydı olmamak, - Erkek adaylar için askerlikten muaf olmak, - Üniversite mezunu, - Tercihen tecrübeli kişiler alınmaktadır.

Türk Hava Yolları büro memuru alımı bu şartlar altında yapılacak olup bunlar haricinde de birçok şart bulunmaktadır. Diğer şartlar ise adayların başvuru esnasında adaylara verilecektir. Fakat bunları sağlayan her aday başvuruda bulunabilir ve muhtemelen başvurusu kabul olur.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
cennet elmalı 8 yıl önce

basvuruyu nereye yapıcazz

Misafir Avatar
melek demir 8 yıl önce

ilan sitede yok ki nasıl başvuru yapılacak acaba

Avatar
xMarsx 8 yıl önce

nereye başvuru yapacagiz?

Misafir Avatar
ben 8 yıl önce

devam ediyormu alımlar ?

Misafir Avatar
Tugba Sevim 8 yıl önce

nereye basvuru yapiyoruz nasil olacak anlamadim

Misafir Avatar
Halil 8 yıl önce

4 yıllık orman mühendisiyim katılabilirmiyim?

Misafir Avatar
Funda 8 yıl önce

nereye başvuru yapacağız bilgilendirir misiniz ?

29 Kasım 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku