personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sözleşmeli sağlık personeli alımı

Sağlık kurumları ve üniversiteler sözleşmeli sağlık personeli alımlarına devam ediyorlar. Son olarak Erciyes Üniversitesi de bünyesinde görevlendirmek üzere yeni sağlık personeli alımı yapacağını ilanla duyurdu. Buna göre söz konusu personel alımı kapsamında 56 adet hemşire alımı yapılacak. Sözleşmeli personel alımı kapsamında düzenlenecek.

Sözleşmeli hemşire alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 ağustos 2016 tarihine kadar yapabilecekler. Alımlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınacak.

Hemşire adaylarında aranan nitelikler şöyle: Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak.

Göreve başlayacak olan sözleşmeli hemşire adayları üniversitenin ameliyathane, yoğun bakım ve bu gibi ünitelerinde vardiyalı olarak çalışacaklar.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar 8 ağustos 2016 mesai bitimine kadar Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'nda alınabilecek olan başvuru formu ve diğer gerekli belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku