personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sözleşmeli sağlık personeli alımı

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bugün yayınlanan yeni bir ilanla yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Buna göre üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacak.

Söz konusu sağlık personeli alımına iş başvurusunda bulunan ve kabul edilen adaylar 4B sözleşmeli personel alımı çerçevesinde çalışacaklar.

Üniversitenin sözleşmeli hemşire alımında hemşire adaylarında aranan özellikler şöyle: Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmak. Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış diyaliz hemşireliği sertifikası sahibi olmak ve yatılı tedavi veren kurumlar en az 5 yıl tecrübesi bulunmak.

Diğer yandan sağlık teknikeri alımı için ise adaylarda patoloji ön lisans mezunu olmak ve makroskopi alanında tecrübe sahibi olma şartları aranıyor.

Sözleşmeli sağlık personeli alımına ilişkin daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen adaylar üniversitenin web sitesini ziyaret edebilirler.

İş başvurusunda bulunmak isteyenler ise başvurularını 20 temmuz 2016 ve 8 ağustos 2016 tarihleri arasından yapabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku