personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sivil Havacılık sözleşmeli personel alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yeni bir personel alımı yapmak için ilana çıktı. Yeni personel alım ilanı ile toplamda 11 adet personel alımı düzenlenecek. İşe alımlar sonrasında göreve gelen adaylar sözleşmeli personel alımı kapsamında istihdam edilecekler.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yeni ilan ile sözleşmeli olarak çalışıtırılacak kontrol pilotu, hava trafik kontrolörü, uçuş tabibi ve mühendis alımı yapacak. Her kategorinin kendine özgü alım şartları bulunuyor.

İlana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları taktirde 18 Temmuz 2016 tarihine kadar iş başvurularını yapabilecekler. İş başvuruları kurumun web sitesi üzerinden başvuru linki ile yapılacak. 

2016 Sivil Havacılık personel alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen adaylar kurumun web sitesi üzerinden bilgi alabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku