personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
SGK Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen "Evde Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” Yerel Proje Destek Ekibi"nde görevlendirilmek üzere Proje süresince tam zamanlı sözleşmeli personel istihdam edecektir. Projenin amacı Mali Destek Programı yoluyla işgücü piyasasından çekilme riski olan küçük çocuklu kadınların işgücü piyasasına entegrasyonunu kolaylaştırarak kayıtlı istihdama katılmalarını teşvik etmek ve böylece çocuk bakım hizmeti sunan kadınların kayıtlı istihdamının da desteklenmesidir. Seçme sınavı sonucunda başarılı olan adaylar, Sosyal Güvenlik Kurumu’nda iş sözleşmesine istinaden istihdam edilecektir.

SGK sözleşmeli personel alımı kapsamında göreve gelecek olan adayların 5 tanesi 27 ay ve 15 tanesi de 26 süre ile görev yapacaklar.

Buna göre 26 ay görev yapacak personel alımı kapsamında yerel destek ekip lideri alımı, çocuk gelişimi uzmanı alımı, yerel muhasebeci alımı ve yerel proje asistanı alımı ve bu adaylar Antalya, İzmir ve Bursa illerinde görev yapacaklar.

Ankara ili için ise 27 ay boyunca görev yapacak destek ekibi lideri alımı, kıdemli muhasebeci alımı ve proje asistanı alımı yapılacak.

Söz konusu SGK sözleşmeli personel alımı sınavla yapılacak olup sınava başvuru şartları şu şekilde...

Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak,
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak,
Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmamak.

SGK Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvurusu

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için detaylar şu şekilde...

Sosyal Güvenlik Kurumu internet adresinden (www.sgk.gov.tr) temin edilecek başvuru formu ve aşağıda sayılan belgeler, elden veya posta yoluyla aşağıda yer alan adrese teslim edilecektir: “Sosyal Güvenlik Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı Ziyabey Cad., No:6, Çankaya, 06520, Ankara” Aşağıda sayılan belgeler, kapalı zarf içerisinde sunulmalı ve zarfın üzerinde mutlaka aşağıdaki bilgiler yer almalıdır: - Adayın adı ve soyadı; - Görev yapacağı il (Ankara, İzmir, Bursa, Antalya); - Başvurduğu pozisyon (Örn: Merkezî Destek Ekibi Proje Asistanı); - “T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Seçme Sınavı” ibaresi. Zarfın üzerinde yukarıda belirtilen bilgilerin bulunmaması adayın elenmesine neden olabilir. Başvurular için son tarih 01.05.2015 yerel saatle 17:00 olarak belirlenmiştir. Posta yoluyla yapılacak başvurularda postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten ve saatten sonra başvuranların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
CEyda 9 yıl önce

başvuru formu için tam adres yazabilir misiniz?

10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku