personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İETT'den yeni personel alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendisine bağlı olarak faaliyet gösteren İETT bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Buna göre İETT bünyesinde çalışmak üzere toplam 5 adet müfettiş yardımcısı alımı yapılacak.

İETT personel alımı sözlü ve yazılı olmak üzere iki aşamalı bir sınav ile yapılacak. Sınavda başarılı olan adaylar arasından 6. dereceden 5 adet müfettiş yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Peki İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için genel başvuru şartları neler? İş başvurusu nasıl ve ne zaman yapılacak?

ÖSYM tarafından 5-6 Temmuz 2014 ve 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans (A) Grubunda, (KPSSP 49) veya (KPSSP 63) bölümünden 70 ve daha yukarı puan almış olmak.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.

Üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl eğitim veren ve denkliği yetkili makamca kabul edilen yerli ve yabancı fakültelerden birini bitirmiş olmak.

2016 Yılı Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak.(01.01.1981 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olmak)

Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak veya askerlikle ilgisi bulunmamak.

Müfettişlik mesleğini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi olmamak.

İETT PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için başvuru tarihi 01.02.2016 tarihinde başlayacak ve 15.02.2016 tarihinde sona erecek.

Adaylar aşağıda belirtilen adrese başvurularını bizzat yapabilecekler. İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Şahkulu Mah. Erkan-ı Harp Sok. No: 2 Tünel 34421 Beyoğlu/İstanbul adresine elden yapılacaktır. 

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar "İETT Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Başvuru Belgesi'ni yukarıda belirtilen adresten veya Internet aracılığı ile "www.iett.gov.tr" adresinden temin edebilirler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2022 Cumartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Aile Bakanlığı ASDEP Personel Alımı
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere ASDEP personel alımı yapacak. ASDEP...

Haberi Oku