personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Çevre Bakanlığı'na sözleşmeli personel alımı

Bakanlıklara personel alımları hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım ilanı da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlandı. Buna göre bakanlık bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 bilişim personeli alınacak. Alımı yapılarak göreve getirilecek personel sözleşmeli personel statüsünde çalışacak.

Çevre Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı kapsamında şu pozisyonlara alım yapılacak:

Yazılım geliştirme takım lideri ve çözüm mimarı, sistem ve network takım lideri ve çözüm uzmanı, kıdemli uygulama geliştirme uzmanı, veritabanı yönetimi uzmanı, kıdemli sistem uzmanı, kıdemli ağ uzmanı, JAVA uygulama geliştirme uzmanı, .NET uygulama geliştirme uzmanı, sistem uzmanı ve güvenlik operasyon uzmanı.

Söz konusu Çevre Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar csb.gov.tr adresi üzerinde ücretsiz olarak sunulan iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak ve diğer belgeleri de ekleyerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü'ne iletecekler. Diğer yandan başvurular 1 ve 5 ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak. Başvuruların şahsen veya posta yolula yapılması gerektiği de ilan da yer alan bilgiler arasında.

Başvuruları incelenen ve sonrasında uygun görülen adaylar için sözlü bir sınav düzenlenecek ve söz konusu sınav tarihi ve yeri csb.gov.tr adresinde yayınlanacak. Sözlü sınavda her bir pozisyon için istenen şartlara göre değerlendirme yapılacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku