personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
4 çocuk gelişim elemanı alımı yapılacak

İŞKUR üzerinden yeni yayınlanan ile çocuk gelişim elemanı alımı yapılacak. Söz konusu personel alımında TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde çalıştırılmak üzere çocuk gelişim elemanı alınacak. Adaylar sözleşmeli işçi statüsünde çalışacaklar.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 4 Ağustos 2016. Diğer yandan adaylarda aranan bazı şartlar mevcut. Çocuk gelişim elemanı alımına iş başvurusu yapmak isteyen adayların lise ve dengi okulların çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olmaları çocuk gelişimi alanında 3-6 yaş grubu bakım sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

Bir diğer önemli nokta ise alımlarda KPSS puan şartının gözetilecek olması. Adayların 2014 kamu personeli seçme sınavı - KPSS'ye girmiş olmaları ve P94 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Çocuk gelişimi pozisyonuna iş başı yapan adaylar sözleşmeli işçi statüsünde çalışacak ve maaş olarak asgari ücret alacaklar. Daha fazla bilgi sahibi olmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden ilana ulaşarak bilgi alabilir ve iş başvurusu yapabilirler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Milli Savunma Bakanlığı Yeni Sözleşmeli...
Türkiye'de kurumlar personel alımlarına hız kesmeden devam ederken yeni bir personel alım alım haberi...

Haberi Oku