Türkiye oldukça büyük ve gelişmiş aynı zamanda da sistematik bir kamu mekanizmasına sahip. Günümzde kamu kurumlarında çalışan kamu personel sayısı yaklaşık olarak 3.6 milyon. Kamu kurumları ve kamu kurumlarında çalışan kamu personeli sayısı bu kadar fazla olunca gün içinde yaşanan gelişmelerin sayısı da bir o kadar fazla olmaktadır. Söz konusu kamu kurumları duyurularını yayınlamaktalar. Tabiki bu duyuruların okuyucuya ulaşması da en kolay şekilde haber siteleri üzerinden olmaktadır.

SON DAKİKAM MEMUR HABERLERİ ve İŞ İLANLARI
Kurumların standart duyuruların yanında yeni personel ve memur alım ilanları da yayınlamakta yine bu ilanlar da haber siteleri üzerinden son dakika haber ve ilanlar olarak okuyucuya ulaştırılmaktadır. Devletin sağlık kurumları, finans kurumları, eğitim kurumları, askeri kurumları ve hizmet kurumları gibi birçok kurumu her gün onlarca yeni iş ilanları ve duyuru yayınlamakta biz de PERSONEL5 olarak bu ilan ve duyuruları haber haline getirerek okuyucumuza ulaştırmaktayız.

Kısacası PERSONEL5 üzerinde okuyucularımız için son dakika memur haberleri, son dakika personel alımları, son dakika iş ilanları gibi birçok kategoride son dakika haberleri yayınlamaktayız.

Sitemiz üzerinde son dakika taşeron işçi haberleri, memur haberleri, sağlık personeli haberleri, eğitim haberleri, ekonomi haberleri, kpss haberleri, işçi haberleri, emekli haberleri ve sgk haberlerlerine ulaşmak mümkün.

ŞEHİRLERDEN SON DAKİKA HABERLER
Diğer yandan şehirler bazında İstanbul son dakika haberleri, Ankara son dakika haberleri, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Kocaeli, Diyarbakır, Hatay, Manisa, Kayseri, Samsun, Balıkesir, Kahramanmaraş, Van, Aydın, Denizli, Tekirdağ, Sakarya, Denizli, Muğla, Eskişehir, Mardin, Erzurum, Malatya, Trabzon, Ordu, Sivas, Zondulgak, Tokat, Adıyaman, Kütahya, Elazığ, Ağrı, Batman, Çorum, Çanakkale, Osmaniye, Şırnak, Yozgat, Giresun, Isparta, Muş, Edirne, Aksaray, Kastamonu, Niğde, Kırklareli, Bitlis, Rize, Amasya, Siirt, Kars, Nevşehir, Bolu ve Kırıkkale işçi ve personel alımı, memur alımı ve memur haberleri konusunda da PERSONEL5 üzerinden bilgi sahibi olmak mümkün. / Son Dakika Haberler