shopify stats

SYDV sözleşmeli personel alımı

2016 SYDV personel alımları devam ediyor. Hasankeyf Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yeni personel alımı yapılacak. Sosyal yardım görevlisi alımı ile büro görevlisi alımı düzenlenecek.

Hasankeyf SYDV'ye yeni personel alımı kapsamında 1 adet sosyal yardım görevlisi ile 1 adet büro görevlisi alımı yapılacak. İş başvurusuna ilişkin detaylar şöyle...

Hasankeyf Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü bünyesinde,

Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi bir bayan ile büro görevlisi bir erkek olmak üzere 2 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. 2 ay deneme süresi sonrası işe alınacak olan adayların, Hasankeyf ilçesinde ikamet etmeleri gerekiyor. Konu ile ilgili yapılan açıklamada "Başvurular online olarak 07/03/2016 tarihinden 18.03.2016 tarihine kadar https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx -SYDV Personel Alım İlanları-bölümünden yapılacaktır. Adayların En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmaları, son iki yıl geçerliliği olan (KPSS 2014-2015) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları ve ikametgâh şartı olarak Hasankeyf İlçe sınırları içinde en az 3 Yıl ikamet ediyor olmak. (İşe Alınacak aday Hasankeyf İlçesinde İkamet etmeyi taahhüt edecek)"