shopify stats

Türk Hava Yolları - THY KPSS'siz Personel Alımı

Türk Hava Yolları kısa adıyla THY yeni personel alımı yapmak için ilana çıktı. Bu kapsamda THY bünyesinde görevlendirilmek üzere büro memur personel alımı yapılacak. En önemli nokta ise alımların KPSS'siz yapılacak olması. Peki iş başvurusu için gerekli şartlar neler? İş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak?

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları 2015 yılı boyunca binlerce kişiye iş imkanı sağlamış ve birçok kişiyi işe almaya da devam etmektedir.

Özellikle alımlarını profesyonel kişilerle yapmakta olan THY, alım konusunda birçok şart öne sürmektedir. Kısa zamanda birçok kişiye iş vermiş olan Türk Hava Yolları bu seferde büro memuru alımı yapacaktır. Büro memuru olarak çalıştıracağı personeline de iyi bakacak olan THY alım konusunda ise bir sayı vermemiştir.

Türk Hava Yolları büro memuru alımı birçok aranan nitelik sonucunda yapılacaktır. Bu sebepten dolayı bu aşağıda vereceğimiz şartların kesin suret ile yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde yapılan başvurular kesinlikle geçersiz olacaktır.

- Türk vatandaşı olmak, - 1985 – 1994 arasında olmak, - Adli sicil kaydı olmamak, - Erkek adaylar için askerlikten muaf olmak, - Üniversite mezunu, - Tercihen tecrübeli kişiler alınmaktadır.

Türk Hava Yolları büro memuru alımı bu şartlar altında yapılacak olup bunlar haricinde de birçok şart bulunmaktadır. Diğer şartlar ise adayların başvuru esnasında adaylara verilecektir. Fakat bunları sağlayan her aday başvuruda bulunabilir ve muhtemelen başvurusu kabul olur.

Yorumlar
 • cennet elmalı

  basvuruyu nereye yapıcazz

  cevapla
 • melek demir

  ilan sitede yok ki nasıl başvuru yapılacak acaba

  cevapla
 • xMarsx

  nereye başvuru yapacagiz?

  cevapla
 • ben

  devam ediyormu alımlar ?

  cevapla
 • Tugba Sevim

  nereye basvuru yapiyoruz nasil olacak anlamadim

  cevapla
 • Halil

  4 yıllık orman mühendisiyim katılabilirmiyim?

  cevapla
 • Funda

  nereye başvuru yapacağız bilgilendirir misiniz ?

  cevapla