shopify stats

Sözleşmeli sağlık personeli alımı

Sağlık personeli alımları devam ederken Erciyes Üniversitesi bünyesinde çalıştırmak üzere 56 adet yeni sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu... PERSONEL5

Sağlık kurumları ve üniversiteler sözleşmeli sağlık personeli alımlarına devam ediyorlar. Son olarak Erciyes Üniversitesi de bünyesinde görevlendirmek üzere yeni sağlık personeli alımı yapacağını ilanla duyurdu. Buna göre söz konusu personel alımı kapsamında 56 adet hemşire alımı yapılacak. Sözleşmeli personel alımı kapsamında düzenlenecek.

Sözleşmeli hemşire alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 ağustos 2016 tarihine kadar yapabilecekler. Alımlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınacak.

Hemşire adaylarında aranan nitelikler şöyle: Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak.

Göreve başlayacak olan sözleşmeli hemşire adayları üniversitenin ameliyathane, yoğun bakım ve bu gibi ünitelerinde vardiyalı olarak çalışacaklar.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar 8 ağustos 2016 mesai bitimine kadar Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'nda alınabilecek olan başvuru formu ve diğer gerekli belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapabilecekler.