shopify stats

Sözleşmeli sağlık personeli alımı

Bozok Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere yeni personel alımı yapılacak. Hemşire ve sağlık teknikeri alımı düzenlenecek. PERSONEL5

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bugün yayınlanan yeni bir ilanla yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Buna göre üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacak.

Söz konusu sağlık personeli alımına iş başvurusunda bulunan ve kabul edilen adaylar 4B sözleşmeli personel alımı çerçevesinde çalışacaklar.

Üniversitenin sözleşmeli hemşire alımında hemşire adaylarında aranan özellikler şöyle: Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmak. Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış diyaliz hemşireliği sertifikası sahibi olmak ve yatılı tedavi veren kurumlar en az 5 yıl tecrübesi bulunmak.

Diğer yandan sağlık teknikeri alımı için ise adaylarda patoloji ön lisans mezunu olmak ve makroskopi alanında tecrübe sahibi olma şartları aranıyor.

Sözleşmeli sağlık personeli alımına ilişkin daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen adaylar üniversitenin web sitesini ziyaret edebilirler.

İş başvurusunda bulunmak isteyenler ise başvurularını 20 temmuz 2016 ve 8 ağustos 2016 tarihleri arasından yapabilecekler.