shopify stats

Sivil Havacılık sözleşmeli personel alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımı için ilana çıktı. Söz konusu personel alımı kapsamında Sivil Havacılık bünyesinde çalıştırılmak üzere toplam 11 adet yeni sözleşmeli personel alımı yapılacak... PERSONEL5

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yeni bir personel alımı yapmak için ilana çıktı. Yeni personel alım ilanı ile toplamda 11 adet personel alımı düzenlenecek. İşe alımlar sonrasında göreve gelen adaylar sözleşmeli personel alımı kapsamında istihdam edilecekler.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yeni ilan ile sözleşmeli olarak çalışıtırılacak kontrol pilotu, hava trafik kontrolörü, uçuş tabibi ve mühendis alımı yapacak. Her kategorinin kendine özgü alım şartları bulunuyor.

İlana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları taktirde 18 Temmuz 2016 tarihine kadar iş başvurularını yapabilecekler. İş başvuruları kurumun web sitesi üzerinden başvuru linki ile yapılacak. 

2016 Sivil Havacılık personel alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen adaylar kurumun web sitesi üzerinden bilgi alabilecekler.