shopify stats

Devlet Su İşleri DSİ sözleşmeli personel alımı

DSİ 2016 personel alımlarına devam ediyor. Devlet Su İşleri bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapıyor.

Devlet Su İşleri yeni çıktığı ilan ile bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Bu kapsamda kurum bünyesine sözleşmeli personel alımı yapılacak. Sözleşmeli personel alımında bilişim personeli kadrosuna 3 kişilik alım gerçekleştirilecek. DSİ bilişim personeli alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylardan genel ve bazı özel şartlar istiyor. İşe alınanlar aylık sözleşme ücret tavanının 2 katı ücretle maaş alacaklardır. 

DSİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM ŞARTLARI

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
- Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, - Yukarıda belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak (aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı ödenecek pozisyonlardan biri için başvurabileceklerdir), - Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, -Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

DSİ PERSONEL ALIMINA BAŞVURULAR
DSİ'nin söz konusu sözleşmeli personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar 7 Mart 2016 ve 25 Mart 2016 tarihleri arasında iş başvurusu yapabilecekler.