shopify stats

4 çocuk gelişim elemanı alımı yapılacak

İŞKUR üzerinden TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'ne çocuk gelişim elemanı alımı yapılacak. Son başvuru 4 Ağustos. PERSONEL5

İŞKUR üzerinden yeni yayınlanan ile çocuk gelişim elemanı alımı yapılacak. Söz konusu personel alımında TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde çalıştırılmak üzere çocuk gelişim elemanı alınacak. Adaylar sözleşmeli işçi statüsünde çalışacaklar.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 4 Ağustos 2016. Diğer yandan adaylarda aranan bazı şartlar mevcut. Çocuk gelişim elemanı alımına iş başvurusu yapmak isteyen adayların lise ve dengi okulların çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olmaları çocuk gelişimi alanında 3-6 yaş grubu bakım sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

Bir diğer önemli nokta ise alımlarda KPSS puan şartının gözetilecek olması. Adayların 2014 kamu personeli seçme sınavı - KPSS'ye girmiş olmaları ve P94 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Çocuk gelişimi pozisyonuna iş başı yapan adaylar sözleşmeli işçi statüsünde çalışacak ve maaş olarak asgari ücret alacaklar. Daha fazla bilgi sahibi olmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden ilana ulaşarak bilgi alabilir ve iş başvurusu yapabilirler.