shopify stats

Ziraat mühendisi alımı

Sulama birlikleri İŞKUR üzerinden personel - işçi alımına devam ediyorlar. Bir sulama birliği daha personel alımı yapacak. İş başvurusuna ilişkin detaylar şöyle... PERSONEL5

İŞKUR üzerinden sulama birliği personel alımları devam ediyor. Manavgat Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği bünyesinde görevlendirilmek üzere yeni personel alımı yapılacak. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 ağustos tarihine kadar yapabilecekler.

Söz konusu Köprüçay sulama birliği kapsamında ziraat mühendisi alımı yapılacak olup göreve gelen aday daimi olarak birlik bünyesinde çalışacak. Ziraat mühendisi alımı için başvuruda bulunacak adayların üniversitelerin toprak bilimi ve bitki besleme bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ilanın yayınlamasından sonra 10 gün içerisinde ilana başvuru yapacaklar. Gerekli şartları taşıyan adayların değerlendirmeleri yapıldıktan sonra KPSS puan şartı göz önünde bulundurularak en yüksek puanlı adaylar sözlü sınava katılacaklar. Sözlü sınav sonrasında aday görevine başlayacak.

İlana ilişkin daha fazla bilgi almak isteyen adaylar İŞKUR web sitesi üzerinden söz konusu ilana ulaşarak daha fazla bilgi alabilirler.