shopify stats

İŞKUR - Orman İşletme Müdürlüğü Geçici İşçi Eleman Alımı

Orman İşletme Müdürlüğü İŞKUR alımları üzerinden Didim bölgesinde çalıştırmak üzere geçici işçi - eleman alımı yapacak. İş başvurusu ne zaman, nasıl ve nereye yapılacak? Başvuru şartları neler?

İŞKUR Söke Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplum Yararına Çalışma Projesi Kapsamında Söke ve Didim’den eleman temin edecek.Bu projede Didim’den 30 kişi toplam 59 gün istihdam edilecek.

İŞKUR Söke Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplum Yararına Çalışma Projesi Kapsamında Söke ve Didim’den eleman temin edecek.

Bu projede Didim’den 30 kişi toplam 59 gün istihdam edilecek. Başvurular 21 Mart 30 mart arası yapılacak. Seçmeler Söke Orman İşletme Şefliğinde 31 Mart Günü 09.00 - 17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Bu kapsamda çalışmak isteyen kişilerin İŞKUR veri tabanına kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kişiler bunun için Ticaret Odasında bulunan İŞKUR hizmet noktasından destek alabilecek. Çalışanlar ne kadar maaş alacak? Maaş konusu iş görüşmeleri sırasında netlik kazanacaktır.

Orman İşletme Müdürlüğü geçici işçi - personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını DİDİM Çalışma Kurumu Müdürlüğü birimine yapabilir, başvuru şartları ve diğer konularda yine buradan bilgi alabilirler.

Yorumlar
  • hasan güngör

    amasya kadro istiyok sayın vekkiler yetkili kişiler orman işlerinde çalışıyom bizler amasya suluova armutlu köyünde 16 kişiyiz orman işkurda çalışıyoruz bizlere kadro verilmesini bekkliyoruz sayın büyüklerim inşşAllah kadro verirler

    cevapla