shopify stats

Sulama birliği beden işçisi alımı

Sulama birliklerine işçi alımı devam ediyor. Kaynarca Sulama Birliği bünyesine sulama alanında görev yapacak beden işçisi alımı yapılacak. Detaylar şöyle... PERSONEL5

Sulama birlikleri ihtiyaçları kapsamında işçi alımı yapmaya devam ediyorlar. Söz konusu ilanlar genellikle İŞKUR üzerinden yayınlanıyor. İşçi alımı yapmak için ilana çıkanlardan biri de Biga'ya bağlı olarak faaliyet gösteren Kaynarca Sulama Birliği. Birlik bünyesinde görevlendirmek üzere beden işçisi alımı yapacak.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar beden işçisi alımı için en geç 8 Ağustos tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Diğer yandan adaylar başvurularını bulundukları bölgedeki İŞKUR müdürlüklerine veya iskur.gov.tr adresi üzerinden yapacaklar.

Sulama alanlarından çeşitli görevlere sahip olacak olan adaylarda özellikle Baraj Suyunun araziye dağıtılması, basınçlı sulama şebekesinde bakım ve onarımı ile çiftçilere dağıtılması faaliyetlerini yerine getirecek, sulama kanallarının bakım ve onarımı alanında 6 ay tecrübeli, tarımsal sulama alnında bilgi sahibi olma gibi tecrübeler aranıyor.

İş başvurusunda bulunan ve değerlendirilen adaylar sözlü bir sınava çağrılacaklar.