shopify stats

Orman Bölge Müdürlüğü Personel İşçi Alımı

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde fidanlıklarıda çalıştırılmak üzere toplam 8 bin işçi alımı yapılacak. Açıklama resmi olara Orman Müdürlüğü tarafından yapıldı. Peki işçi alımı nasıl ve ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile İŞ-KUR İzmir ve Manisa İl Müdürlükleri arasında imzalanan protokol gereği, orman bölge müdürlüğünün İzmir ve Manisa'daki fidanlıklarında, mesire yerlerinde, orman alanlarında 8 bin kişi işe alınacak. Buna göre Manisa için 3 bin işçi alınırken İzmir için toplam 5 bin işçi alımı yapılacak.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nün fidanlıklarda ve mesir yerlerinde çalıştırmak üzere 8 bin kişinin istihdam edeceği bildirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İzmir Orman Bölge Müdürü Vekili Muhsin Köse, 8 bin kişinin 6 ay boyunca mesire yerlerinin temizliğinde ve ağaçlandırma çalışmalarında görev alacağını söyledi.

Manisa için 3 bin, İzmir için de 5 bin kişiye iş vermeyi planladıklarını kaydeden Köse, başvuruların bugünden itibaren il merkezlerindeki orman işletme müdürlüklerine ya da ilçelerdeki orman işletme şefliklerine yapılacağını belirtti.

Orman Müdürlüğü işçi alımı için iş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak?

Öncelikle iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar işçi alımı için başvurularını il merkezlerindeki orman işletme müdürlüklerine ya da ilçelerdeki orman işletme şefliklerine yapabilirler.

İşçi alımı ne zaman gerçekleştirilecek?

Köse, başvurusu değerlendirilenlerin 1 Nisan'dan itibaren işe başlayacağını, başvuru sahiplerinin ikamet adreslerine göre çalışma yerlerinin belirleneceğini, mesleki niteliklerinin geliştirilmesi ve işsizliğin azaltılması için geliştirilen projelere her zaman destek vereceklerini sözlerine ekledi. Orman Müdürlüğü içi alımı kapsamında çalışanlar ne kadar maaş alır sorusu daha sonra aydınlık kazanacak.

Yorumlar
 • ramaazan

  ben usaktan yaziyorum %40 engelliyim size nasil ulasabiliriz?

  cevapla
 • mehmet

  ben şanlıurfadan yorum yapıyorum burda çok arkadaşımız işsizdir ve size nasıl ulaşabiliriz başvuru yapmak için ve aylık ne kadar yatacak yer var mı detaylı bir bilgi verebilir misiniz?

  cevapla
 • murat

  abi izmir orman bölge müdürlüğünü ara istersen oradan bilgi alabilirsin

 • serap

  ne zaman başvuru yapabiliriz?

  cevapla
 • kamil

  serap iş başvuruları nisan 2 hafta boyunca yapılacak, yani nisan ayına kadar başvuru yapabilirsin.

 • necmi

  inşallah yararlanabiliriz acil işe ihtiyaç var sağolun

  cevapla