shopify stats

Kocasinan Sarımsaklı Sulama Birliği İşçi Alımı

Kayser Kocasinan Sarımsaklı Sulama Birliği bünyesinde görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacak. Söz konusu işçi alımı kapsamında geçici işçi alımı düzenlenecek.

BAŞVURACAK ADAYLARIN POMPAJLI SULAMA TESİSİNDE 5 YIL DENEYİMLİ OLMASI GEREKİYOR. SERVİS YOKTUR. ÖĞLE YEMEĞİ YOKTUR. GEÇİCİ İŞÇİ MAAŞI NE KADAR? ASGARİ ÜCRET ÖDENECEKTİR. KURA YERİ: KAYSERİ 1.NOTER 14.05.2015 TARİHİNDE SAAT09,00 DA NOTER HUZURUNDA ÇEKİLECEKTİR.

Bu talep Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, işveren tarafından yapılacak sınava davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - Taleplere başvuru yapan ve işverene gönderilen listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, tecrübe, ehliyet vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar işverene gönderilen listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. - Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) 5 Pratikten


Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)


Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
KAYSERİ 1.NOTER GEVHER NESİBE MAH TEKİN SOK MİRABOĞLU İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:24-3 14.05.2015 09:00 - 10:00