shopify stats

Karayolları Müdürlüğü Engelli ve Düz İşçi Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere 22 yeni işçi alımı yapacak. Bu kapsamda engelli işçi ve düz işçi alımı düzenlenecek.

Kara Yolları Genel Müdürlüğü işçi ihtiyacını karşılamak üzere yeni ilana çıktı. Bu kapsamda Karayolları bünyesinde çalıştırmak üzere toplam 22 adet yeni işçi alımı yapacak. İşçi alımı çerçevesinde 18 adet engelli işçi alımı ve 4 adet düz işçi alımı yapılacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı sitesinde de duyuruldu. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar konuyla ilgili Çalışma ve İş Kurumu birimlerine başvuruda bulunabilecekler. Başvuru şartları ise şöyle:

KARAYOLLARI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak.

Arazi ve her türlü iklim şartlarında çalışabilecek durumda olmak.

Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belirtilen İl ve İlçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecektir.

GÜNLÜK 79 TL YEVMİYE


Karayolları Genel Müdürlüğü işçi alımı kapsamında iş başı yapacak olanlar günlük 79,03 TL çıplak yevmiye alacaklar. Diğer yandan söz konusu işçi alımına ilişkin tarih ve detayları personel5.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar
 • ahmet

  doğalgaz ustasiyim ve kaynakve eletrik ustasi hepsinden belgemvar

  cevapla
 • tAYFUN YAŞAR TELLİOĞLU

  her koşulda bu işte çalışabilirim...

  cevapla
 • ALİ

  i̇nşaalllah memur olmak i̇sti̇yorum.

  cevapla
 • mahmut

  peki biz bu ilanlara nasıl başvuru yapabilecez

  cevapla
 • mehmet ali ayhan

  ben mehmetali ayhan konyada ıkamet edıyorum e ehlıyet ve 1 den 4 kadarda src lerım var şöförluk işi arıyorum yardımcı olurmusunuz lutfen

  cevapla