shopify stats

Belediye iş makinesi operatörü alımı

Bozcaada Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile iş makinesi operatörü alımı yapılacağı duyuruldu. İş başvuru şartları ve diğer bilgiler şöyle... PERSONEL5

İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayınlanmaya devam ederken yeni bir ilan da Çanakkale'ye bağlı Bozcaada Belediye Başkanlığı tarafından yayınlandı. Buna göre belediye bünyesinde çalışacak yeni personel alımı yapılacak. Söz konusu personel alımı kapsamında iş makinesi operatörü alınacak.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 ağustos 2016 tarihine kadar yapabilecekler. Diğer yandan ilköğretim mezunu adaylar da iş makinesi operatörü alımına başvuru yapabilecekler.

İş başvurusu sırasında adaylardan makine operatörlüğüne ilişkin Psikoteknik Belgesini , SRC2 Belgesi , SRC4 Belgesi, Forklift, Vinç, Ekskavatör, Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası istenecek.

Belediye bünyesinde tam süreli olarak çalışacak olan adaylar iskur.gov.tr adresi üzerinden ilana ve başvurulara ilişkin daha fazla bilgi sahibi olabilirler. İlanda maaşlar konusunda herhangi bir bilgi verilmemiş olmakla birlikte detaylar iş görüşmeleri sırasında neteleşecek.

Adaylar başvurularını İŞKUR müdürlüklerine veya iskur.gov.tr üzerinden yapabilecekler.