shopify stats

Zorlu Enerji personel ve eleman alımı

Türkiye'nin önde gelen enerji şirketlerinden biri olan Zorlu Enerji farklı pozisyonlara personel ve işçi alımı yapıyor. Zorlu Enerji hangi pozisyonlara personel alımı yapıyor, başvurular nasıl ve nereden yapılabilir... PERSONEL5

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Zorlu Enerji yine Türkiye'nin önde gelen enerji şirketlerinden bir tanesi. Zorlu Holding Şirketler Grubu'na bağlı olarak faaliyet gösteren firma bünyesindeki çeşitli pozisyonlara personel ve işçi alımı yapmaya devam ediyor. Firma bünyesinde hem boşalan pozisyonlara personel alımı yaptığı gibi hem de yeni açılan pozisyonlara eleman alımı yapıyor.

Zorlu Enerji bir enerji altyapı ve işletmecisi olarak santral kurulumu başta olmak üzere, işletme ve bakım hizmetlerine, elektrik üretim ve ticaretinden, doğal gaz dağıtım hizmetleri alanında faaliyet göstermekle birlikte doğal gaz, rüzgar, jeotermal ve hidroelektrik santralleri konusunda da önemli operasyonlara sahip.

Zorlu Enerji Türkiye'de gerçekleştirdiği operasyonların yanında AVRUPA, ASYA ve ORTADOĞU ülkelerinde de önemli işlere imza atıyor. Firma zaman zaman Türkiye'den yurtdışı personel alımı da yapıyor.

Hangi şehirlerde hangi pozisyonlara eleman aranıyor?
Firma şu an için İstanbul, Rize, Denizli, Manisa ve Osmaniye şehirleri için personel alımı yapıyor. Söz konusu personel alımlarında bütçe uzmanı, elektrik montaj teknisyeni, müşteri deneyimi yetkilisi, satış operasyon ve faturalandırma uzman yardımcısı ve kalite mühendisi pozisyonlarına personel aranıyor.

Zorlu Enerji genel iş başvurusu
Firma bünyesinde çalışmak isteyen adaylar belirli pozisyonlara iş başvurusu yapabilecekleri gibi genel iş başvurusu altında da iş başvurusu yapabiliyorlar. Zorlu Enerji genel iş başvurusu kategorisi altında elektrik teknisyeni alımı, mekanik teknisyeni alımı, makine mühendisi ve satış uzmanı alımlarını değerlendiriyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen firmanın iş ilanlarına firmanın web sitesi üzerinden veya iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilecekler.