shopify stats

1500 sözleşmeli personel alımı yapılacak

Yeni edinilen bir bilgiye göre Tapu ve Kadastro Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere toplam 1500 yeni personel alımı yapılacak. Kesin değil ancak personel için Maliye Bakanlığı'na talepte bulunuldu. PERSONEL5

Yeni edinilen bir bilgiye göre Tapu ve Kadastro Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılamak üzere toplam 1500 yeni personel alımı yapılacak. Söz konusu personel alımı henüz kesin olmamakla birlikte kaynaklar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nün söz konusu personeli Maliye Bakanlığı'nda talep ettiğini söylüyor.

Maliye Bakanlığı ile konuyla ilgili iletişime geçen Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nün talebine evet yanıtı gelirse kuruma 1500 yeni nitelikli personel alımı yapılacak.

PERSONEL ALIMI KPSS PUANINA GÖRE YAPILACAK
Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nün söz konusu personel alımı yapılırken adaylarda KPSS puan şartı aranacak. Nitelikli personel alımında önemli bir yeri olan KPSS puan şartını taşımayan adaylar iş başvurusunda bulunamayacaklar.

AMAÇ İŞ YÜKÜNÜ HAFİFLETMEK
Kurumdan edinilen bilgiye göre söz konusu yeni nitelikli personel alımının temel amacı kurumun verdiği hizmetlere şu anki iş yükünü hafifletmek ve diğer yandan vatandaşa daha iyi bi şekilde hizmet vermek.

ALIMLAR NE ZAMAN?
Söz konusu kurumun personel alımına ilişkin ilan henüz yayınlanmadı. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü personel alım ilanı yayınlandığında söz konusu ilana PERSONEL5.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
  • emine

    devletimiz milletmiz için durmak yok yola devamm inşallah alım olur

    cevapla