shopify stats

Shapes For Women Spor Salonu Bayiliği Veriyor

Shapes For Women kadınlara özel dinamik bir spor salonu. Firma Türkiye çapında bayilikler veriyor. Shapes For Women bayilik fiyatı ise tüm maliyetler dahil 35 bin TL.

İzmir merkezli Shapes For Women, kadınlara özel bir spor merkezi. 2007’de kurulan şirket 2008’den bu yana franchise veriyor. Firmanın Türkiye genelinde 40 adet şubesi var. Bunların tamamı franchising sistemiyle açılmış.  Bir şubenin yatırım tutarı isim hakkı ve ekipmanlar dahil 35 bin TL. Bu rakama uygun bir yer bulma, ana istasyon adı verilen 8 finess ekipmanı ve 12 ara istasyon, web tabanlı üye takip yazılım sistemi ve açılış öncesi eğitim programı da dahil. Markanın yıllık reklam katılım payı 1000 – 1500 TL olarak belirlenmiş. Sürekli franchise ödemesi olarak ayda 350 TL alınıyor.

Firma yer seçimi konusunda çok titiz davranıyor. Yeni açılacak şubenin doğru bir lokasyonda olması için Franchise adayına destek sunuluyor. Tüm salonların anı olması için salon içerisinde kullanılacak duvar boyalarından zemine kadar her ayrıntının standartları var. Bu standartlar çerçevesinde şirketin mimarı tarafından çalışma yapılıyor.

Shapes for Women salonlarındaki ekipmanlar kadın fizyolojisine göre tasarlanmış. Çalışma prensipleri hidrolik pistona dayalı. Yani itme/çekme gücüyle çalışıyor. Bu sayede her çalışmada birden fazla kas grubunun çalışması sağlanıyor. Sistem, ana istasyon adı verilen 8 fitness ekipmanıyla dönüşümlü olarak kullanılan ve ara istasyon adı verilen 12 ekipmandan oluşuyor. Müzik eşliğinde 35 saniyede bir gelen sinyalle ekipman değiştiriliyor. Böylece salon içerisindeki dinamizm hiç düşmüyor. Her tur 10 dakikada tamamlanıyor. Katılımcıların günlük spor ihtiyacı 10 turda karşılanıyor.