shopify stats

DKK Bakım Onarım Engelli İşçi Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bakım onarım merkezine engelli işçi alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak engelli personel alımına iş başvurusu ne zaman, nasıl ve nereye yapılacak? Başvuru şartları neler?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığu engelli işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR Bornova hizmet birimine yapabilirler.

ENGELLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Hizmet Merkezi Müdürlüklerimizden şahsen veya Kurumumuzun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki işgünü başvurular kabul edilecektir. * Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. * Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. *Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, deneyim, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı/sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar ile yazılı veya sözlü sınava katılmayanlar asil listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecek ve ilgili kamu kurum ve kuruluşunca sınava davet edilecektir. * Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. * Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. * TALEBE BAŞVURACAK KİŞİLERDE ARANACAK ŞARTLAR; LİSELERİN BETONARME DEMİRCİLİĞİ -KALIPÇILIĞI, DUVARCILIK,SIVACILIK,İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ, YAPI TEKNOLOJİLERİ, YAPI DUVARCILIĞI,SIVA BADANA VE BOYACILIK, YAPI TAŞÇILIĞI BÖLÜMLERİ VEYA LİSE MEZUNU OLUP MESLEĞİNDE MEB ONAYLI BU ALANLARIN EN AZ BİRİNDEN MESLEKİ EĞİTİM BELGESİNE SAHİP OLMA ŞARTI ARANMAKTADIR. BAŞVURACAK ADAYLARIN 2014 EKPSS1'E GİRMİŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR. *İŞE ALINACAK KİŞİLER; DUVARCI, BETONCU, SIVACI OLARAK ÇALIŞTIRILACAKLARDIR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (İnşaat) Kurstan


Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)


Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS EKPSS 0


Çalışma Adresi Bilgisi

Yer: Yurtiçi

Çalışma Adresi: ANADOLU CAD. TURAN /
BAYRAKLI 
İZMİR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALİAĞA, BAYINDIR, BERGAMA, BORNOVA, ÇEŞME, DİKİLİ, FOÇA, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, MENEMEN, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA, BEYDAĞ, BUCA, KONAK, MENDERES, BALÇOVA, ÇİĞLİ, GAZİEMİR, NARLIDERE, GÜZELBAHÇE, BAYRAKLI, KARABAĞLAR, İZMİR/MERKEZ