shopify stats

Sistem Global Danışmanlık Personel Alımı İş Başvurusu Partnerlik

Danışmanlık sektörü içerisinde kendine yer edinmiş önemli firmalardan biri olan Sistem Global Danışmanlık bünyesine personel alımı kapsamında yeni elemanlar katmaya ve zamanla yeni partnerler yaratmaya devam ediyor...

Sistem Global Danışmanlık Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş'nin temeli 19 yıl önce Hüseyin Kasrlıoğlu tarafından atıldı. Denetim ve danışmanlık hizmetlerine yoğunlaşan şirket bugün 10 partnerli bir yapıya ulaşmış durumda.

Şirket çalışanları bölüm müdürü ve genel müdür yardımcısı düzeyinde partnerliğe kabul ediliyor. Şirket işletme, işletme mühendisliği, maliye ve muhasebe meslek yüksekokulları başta olmak üzere İİBF bölümleri, istatistik, endüstri mühendisleri ve hukuk fakültesi mezunlarını tercih ediyor.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karslıoğlu, "Bizim için adayların mezun olduğu okul kadar, okul dönemini verimli bir şekilde geçirmiş olmaları ve analitik zekaya sahip olmaları da önemli. Bizim işimizde okulda öğrenilenler pratik hayata uygulanıyor. Ayrıca temel işimiz denetim ve danışmanlık olduğundan neden sorusunu soran, sorgulayan kişileri seçiyoruz" diyor.

Sistem Global'daki 10 partnerin 7'si şirket içinden bu pozisyona yükselmiş. Karslıoğlu "Yönetim kuruluna kabul ettiğimiz partner arkadaşlarımız yetkili yönettikleri görevlerden dolayı sorumluluk alıyorlar. Her partner arkadaşımız yönettiği bölümden yönetim primi ve ayrıca partnerlik oranlarına göre ortak havuzdan kar payı alıyor. En önemlisi de şirket hissemizi satar ya da değerlendirirsek hisseleri dışında satış primi alacaklar" diye konuşuyor.

Sistem Global Danışmanlık şirketinin personel alımlarından yararlanmak ve şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını şirketin web sitesi üzerinden yapabilirler...

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.