shopify stats

Sinpaş Personel ve Eleman Alımı İş Başvurusu

Türkiye'de ismi çokça duyulan Sinpaş ihtiyaçları kapsamında yeni eleman ve personel alımı yapmaya devam ediyor. Sinpaş 2016 yılında personel alımına devam edecek.

Geçmiş yıllarda gösterdiği performansı yükselterek faaliyetlerine devam eden Sinpaş firması bünyesinde hali hazırda iş imkanı sağladığı binlerce kişinin yanında 2016 ve önümüzdeki dönemde de yeni personel alımı yapacak. Sinpaş genişleyen faaliyetler ve büyümesine bağlı olarak yeni eleman ve personel alımlarıyla birçok kişiye daha iş kapısı olacak. Firma şu anda İstanbul ve Ankara birimleri için eleman ve personel alımı yapıyor.

Sinpaş personel alımları internet üzerinden kolaylıkla takip edilebilir. Firma şu anda internet üzerinde farklı pozisyonlar için onlarca ilan yayınlamış durumda. Sinpaş personel alım süreci firmanın insan kaynakları birimi tarafından yürütülmekle birlikte firmaya yapılan personel ve eleman alımlarında oldukça titiz davranılmaktadır.

Sinpaş şu anda internet üzerinde aşağıdaki pozisyonlar için ilan yayınlamış ve başvuruları değerlendirmektedir.

- Peyzaj Mimarı,
- Satış Uzmanı,
- Elektirik Mühendisi,
- İşletme Müdürü
- CRM Yazılım Uzmanı,
- Makam Şoförü,
- Sağlık Memuru,
- Pazarlama Müdürü,
- Garson,
- Satış Pazarlama Uzmanı,
- Yönetici Asistanı,
- Ofis Mimarı.

Sinpaş Personel Alımı İş Başvurusu
Sinpaş personel ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına internette iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden ulaşabilir ve buradan iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Yorumlar
  • rıfat bayram

    garsonluk yapıyorum ısım sezonluk oldugu ıcın 3 ay bos kalıyorum

    cevapla