shopify stats

Sabancı Holding 4500 Yeni Personel Alımı Yapacak

Sabancı Holding yetkilileri yaptıkları açıklamalarda 2015 yılında yeni personel alımları ile personel sayısını 60 binden 64 bine çıkaracaklarını belirttiler. Personel alımı daha çok enerji firmalarında yoğunlaşacak.

Bu yıl yüzde 10 büyüme planlayan Sabancı Holding, 2015’te ağırlıklı enerjiye olmak üzere 3.5 milyar TL kombine yatırım yapacak, 60 bin olan çalışan sayısını 64 binin üzerine taşıyacak.

Dün yaptığı toplantıda 2015 hedeflerini açıklayan Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, “2014 yılı hedeflerimize ulaştığımız, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde liderliğimizi sürdürdüğümüz, pazar payımızı artırdığımız, başarılarla dolu bir dönem oldu. 2015’te de aynı motivasyonla başarılarımızı devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

“Türkiye’de 2015 yılının daha sonraki seçimsiz bir dönemin “geçiş yılı” olacağı görülüyor. Haziran ayındaki seçimlerden sonra, dört yıllık seçimsiz bir döneme gireceğiz. Bunu bekliyoruz” diyen Güler Sabancı, “Seçim sonrası ekonomiye odaklanarak, gerekli düzenlemelerin ve yapısal reformların hayata geçirilmesiyle yeniden hızlı bir büyüme dönemi yaratmalıyız” şeklinde konuştu.

Sabancı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabancı Holding bünyesinde gerçekleştirilen personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın ilanlarını gerek sosyal medya üzerinden gerekse iş ilanları portalları üzerinden takip ederek ilgilendikleri ilanlar için başvuru formu doldurarak iş başvuru formu doldurabilirler. Diğer yandan genel iş başvurusu da yapılabilir.