shopify stats

PwC Türkiye Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

PwC Türkiye uluslararası bir danışmanlık firması olarak her yıl 250 yeni mezun genç personel alımı yapıyor. İş başvuruları titizlikle değerlendirilip en uygun adaylar şirket bünyesine katılıyor...

Uluslararası vergi, denetim ve danışmanlık şirketi olan PwC Türkiye'ye yeni personel alımları kapsamında her yıl üniversitelerden yeni mezun 200 - 250 yeni genç alımı yapılıyor.

Denetim ve vergi bölümleri için üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesi bölümlerinden yeni mezun olmuş ya da mezun olacak adaylar değerlendiriliyor.

Şirket diğer bölümleri için ise ağırlıklı olarak mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olan adayları değerlendiriyor. Yapılan mülakatlar sonunda uygun görülen adaylara teklif sunuluyor. Bu adaylar her sene eylül ayında uzun bir oryantaston ve teknik eğitim sonucunda PwC Türkiye ofislerinin ilgili bölümlerinde görevlerine başlıyor.

PwC Türkiye, çalışanlarına asistan, ekip şefi, müdür yardımcısı, müdür, kıdemli müdür, direktör ve partnerliğe uzanan bir kariyer yolculuğu sunuyor. Ünvanlar bölümden bölüme değişkenlik göstermekle birlikte ortalam partnerlik yolu 13 - 15 yıl sürüyor. PwC Türkiye'de partner olabilmek için şirketin tüm çalışanlar için gereçli olan bütünsel liderlik, küresel zeka ve ilişkiler başlıklarında toparlanan PwC Professional özelliklerinde rol model olmak gerekiyor.

PwC Türkiye üniversitelerden yeni mezun personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesini ziyaret edebilir buradan iş başvurusu konusundaki gerekli bilgilere insan kaynakları bölümü altında ulaşabilirler...

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.