shopify stats

Pragma Danışmanlık Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Şirket satın alma ve birleştirmeleri konusunda uzmanlaşmış olan PRAGMA Danışmanlık yeni mezunlar arasında personel alımı yaparak gençlere danışmanlık alanında güzel bir kariyer imkanı sunuyor...

Pragma şirket satın almaları ve birleşmeleri konusunda uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketi. 2002'de yatırım bankacılığında deneyimli bir grup arkadaş tarafından kurulan firmanın halen 10 partneri bulunuyor.

Şirketin kurucu partnerlerinden Değer Şahbaz, yatırım bankacılığı alanında bir şirkette 7 yıl çalıştıktan sonra şirketlerini kurduklarını belirtiyor. Şahbaz, "Sektörümüzde lider konumumuzu koruma ve geliştirmek için en kaliteli iş gücünü bünyemize katmak ve tutmak için partnerlik mantığını en etkili şekilde kullanıyoruz" diyor.

Mezun olduktan sonra Pragma'da işe girip partnerliğe kadar yükselmek olası. Başvuran adayların mezun olduğu okul ve bölüm yanında yüksek lisansına, özellikle de yatırım bankacılığı alanında tecrübe edinip edinmediğine bakan şirket tüm yıl boyunca personel alımını devam ettiriyor. Şahbaz, yatırım bankacılığında kariyer yapacak gençlerin işin mükemmeliyet gerektirmesi nedeniyle "üstün seviyede yetkin, detaycı ve çalışkan olmaları" gerektiğini vurguluyor.

Şahbaz, partner olmak isteyenlerden kariyerinin başından itibaren Pragma'yı sahiplenmeleri beklediklerini vurguluyor.

PRAGMA danışmanlık şirketne iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını firmanın web sitesi üzerinden gerçekleştirebilir iş başvurusuna ilişkin detaylı bilgileri buradaki insan kaynakları bölümü üzerinden bulabilirler.

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.