shopify stats

Mazars Denge Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Bağımsız bir danışmanlık şirketi olan Mazars Denge kadrosuna her yıl yeni mezun gençler arasından personel alımı yapıyor. Peki Mazars Denge nasıl bir şirket ve personel alımı yaparken nelere dikkat ediyor?

Bağımsız vergi, denetim ve muhasebe danışmanlığı hizmetleri veren Mazars Denge, işe alımlarda üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun, söz konusu alanlarda yüksek lisans yapmış ve en az bir yabancı dili iyi derecede bilen adayları tercih ediyor.

Her aday için fırsat eşitliği yaratılması prensibinden hareketle, tüm adaylara, mesleki değerlendirme sınavı, yabancı dil sınavı, kişilik envanteri ve yetkinlik bazlı mülakat standart olarak uygulanıyor.

Mazars Denge'de genelikle toplu işe alımlar eylül ve ekim aylarında yapılıyor. Mazars Denge İK direktörü tüm çalışanların partner olmasının mümkün olduğunu belirterek şirkette partner olabilmek için ilgili fonksiyonda şirket içerisinde ya da şirket dışında 12- 13 yıl ortalama bir tecrübeye sahip olmak, çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olmak ve partnerlik yapılacak fonksiyonun gerektirdiği YMMM, SMMM gibi resmi ünvanların taşınmasının gerektiğini söylüyor.

Ayrıca partner olarak lişilerde kurum kültürüne uyum, müşteri ilişkileri yönetimi, ekip ve süreç yönetimi, eğitim yönetimi ve öğrenen organizasyon, bütçe ve planlama, finansman gibi konularda başarılı bir yönetim gösterebilecek yetkinliklere sahip olması bekleniyor.

Mazars Denge personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurular için firmanın web sitesini ziyaret edebilir burada insan kaynakları bölümü altında gerekli bilgilere ulaşabilirler...

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.