shopify stats

KPMG Türkiye Yeni Mezun Personel Alımı ve Partnerlik

Danışmanlık firması olan KPMG bünyesinde görevlendirmek üzere her yıl yeni mezun personel alımı ve stajyer alımı yapıyor. Firmayla ilgili bilgiler ve eleman alım detayları şu şekilde...

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan KPMG Türkiye 1982 yılında kuruldu ve bugün şirketteki partner sayısı 36'ya ulaştı. Bu şirkete asistan olarak girip ortalama 15 yıl çalışan gençlerin partner olma hedefi gerçekleşiyor. KPMG Türkiye, her yıl mart-temmuz ayları arasında yeni mezunların işe alımını, ağusto - ekim döneminde stajyer alımlarını tamamıyor.

Denetim ve vergi asistanı pozisyonuna alınacak adaylardan beklenti, KPMG'de göreve göreve başladıktan hemen sonra serbest muhasebeci ve mali müşavirlik belgesini alabilmek için gereken stajın başlatılması oluyor.

Şirket danışmanlık birimindeki çeşitli bölümlere alınacak yeni analistlerin işletme, ekonomi, finans, endüstri, elektronik ya da bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerden mezun ya da MBA yapmış olmalarını tercih ediyor.

KPMG Türkiye İnsan Kaynakları lideri Seçil Namruk: "Gelişimine önem veren, ekibini iyi motive ederek başarılı sonuçlar almalarını sağlayan, şirkete yeni iş alanları ve müşteri kazandıran ve bunların ötesinde profesyonel ilişki becerisi yüksek çalışanların ortalama 15 yılda partner olması mümkün. KMPG'de partner olmak sürdürülebilir ve yüksek liderlik vasıflarına sahip olmak demektir"

KPMG Türkiye yeni mezun personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesini ziyaret ederek buradan konuyla ilgili bilgilere ulaşabilirler.

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.