shopify stats

İpragaz personel ve eleman alımı iş başvurusu

Türkiye'de önemli markalardan biri olan İpragaz yeni dönemde ihtiyaçları kapsamında eleman ve personel alımı yapmaya devam edecek.

Yediden yetmişe hemen hemen herkesin bildiği bir marka olan İpragaz Türkiye'nin önemli markları arasında yer almakla birlikte birçok kişiye de iş imkanı sağlıyor. Her yeni yılda ve yıl içinde çeşitli pozisyonlara yaptığı eleman, işçi ve personel alımıyla istihdama katkı sağlayan İpragaz 2016 ve önümüzdeki dönemde de personel ve eleman alımını sürdürecek. İşe alımları ve işe alım sürecini kurumsal değerler kapsamında yürüten İpragaz insan kaynakları firma bünyesinde çalışacak kaliteli elemanlar aramaya devam ediyor.

İpragaz'dan önümüzdeki döneme ilişkin personel alımları konusunda net bir rakam medyaya yansımış değil ancak firmanın insan kaynakları planlamaları doğrultusunda bu yıl da yüzlerce yeni eleman alımı yapılacağı tahmin ediliyor. Firma eleman ihtiyacı doğduğu zaman yeni ilana çıkarak bu açığı en hızlı şekilde kapatmaya çalışmaktadır.

İpragaz personel alımları kapsamında eleman alımı yapılan pozisyonlar genellikle şu şekilde:

- Satış Sorumlusu,
- Otomasyon Elemanı,
- Kredi Risk Elemanı,
- Tesis İşletme Sorumlusu.

İpragaz Personel ve Eleman Alımı İş Başvurusu
İpragaz bünyesinde çalışmak isteyen ve firmanın eleman ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına başvuru yapabilecekleri gibi İpragaz insan kaynaklarına da genel iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan firmanın iş ilanlarına insan kaynakları portallarından ulaşarak iş başvuru formu yollamak mümkün.