shopify stats

FORD Otosan Eleman ve İşçi Alımı, İş Başvurusu

FORD Otosan Türkiye'nin lider sanayi şirketlerinden biri olan İstanbul, Eskişehir ve Kocaeli tesislerine ihtiyaçlar doğrultusunda eleman ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir. FORD personel alımı nasıl yapılıyor?

FORD OTOSAN bugün Türkiye'nin otomotiv sektöründe başta olmak üzere en büyük sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. İnsan kaynakları alanında bakıldığı zaman ise gerçekleştirdiği işçi ve personel alımı ile de yine Türkiye'nin en önde gelen kuruluşları arasındadır.

KISACA FORD OTOSAN
Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.), Ford Motor Company ve Koç Holding’in eşit oranda hisse sahibi oldukları halka açık bir şirkettir. Çok köklü iki kuruluş, Koç Holding ve Ford Motor Company’nin işbirliğinden oluşan güçlü temel ve yaratılan güçlü sinerji, Ford Otosan kurum kültürünün özünü oluşturmaktadır. 1928’de distribütörlük ile başlayan Koç Grubu’nun otomotiv serüveni 1959’da Otosan’ın kurulmasıyla endüstriyel bir nitelik kazanmıştır.

FORD OTOSAN TESİSLERİ
FORD Otomotiv tüm Türkiye çapında birden fazla noktada üretim tesisine sahiptir. Bunlar, FORD GÖLCÜK, FORD İNÖNÜ, FORD SANCAKTEPE ve FORD YENİKÖY tesisleridir. Söz konusu bu tesislerde farklı branşlar çok sayıda eleman ve işçi çalışmakta yine tesislerin ihtiyaçları kapsamında yeni eleman ve işçi alımı yapılmaktadır. Otomotiv ürün ve hizmetlerinde Türkiye'nin lider tüketici odaklı şirketi olmayı hedefleyen FORD'da personel alım ilanlarını takip ederek mümkün olan iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İstanbul, Kocaeli, Eskişehir gibi şehirlerde yaşayanlar bu fırsatları değerlendirebilirler.

FORD OTOSAN ELEMAN ALIMI İŞ BAŞVURUSU
FORD OTOSAN İstanbul, Eskişehir ve Kocaeli ile genel merkez birimlerine yapılan eleman ve işçi alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarını internet üzerinden insan kaynakları portalları üzerinden takip edebilirler. Açık olan pozisyonlar için devamlı olarak iş ilanları yayınlayan firma adayların başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Adaylar açık olan pozisyonlar için yayınlanan iş ilanlarına başvurabilecekleri gibi diğer yandan genel iş başvurusu da yapabilirler. Firma engelli personel alımı da yapmaktadır. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar söz konusu ilanlara ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Yorumlar
 • kübra deryal

  Ben daha önceden 3 kez sınava girdim ve kazandım daha öncede fordun tasaron firmasında çalıştım için girişim engellendi tasaron firmasının müdürü sayesinde açıktan lise okuyorum önceden ortaokulla kadar alım vardı şimdi neden yok acaba

  cevapla
 • ali ihsan özçetinbaş

  Ford tamircisiyim iş arıyorum

  cevapla
 • murat arı

  gölcük fabrikanıza alımlar durduruldu en yakın ne zaman alım başlar acaba

  cevapla
 • ibrahim

  ben bozüyükte yasıyorum inönüye engelli kodrosuna girmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

  cevapla