shopify stats

CarrefourSA Yeni Personel Alımı, 5 Bin Eleman Alınacak

CarrefourSA 2016 yılında da yeni personel ve eleman alımlarına devam edecek. CarrefourSA İnsan Kaynakları yetkilileri 2016 yılında toplamda 5 bin 120 adet yeni eleman alımı yapılacağını belirtti.

Türkiye’nin en büyük perakende süpermarket zincirlerinden biri olan CarrefourSA önümüzdeki dönemde yani 2016 yılında da personel ve eleman alımı yapmaya devam edecek. Öyleki CarrefourSA’nın 2016 yılı personel ve eleman alımı yine binlerce kişiyi bulacak.

CarrefourSa insan kaynakları yönetimi 2016 yılı personel alımı kapsamında toplamda 5 bin 120 adet yeni eleman ve personel alımı yapılacağını belirtiyor...

“2015 yılı temmuz ayında yaptığımız Kiler mağazaları satın alımından sonra yaklaşık olarak 13 bin 700 kişiyiz. Mağazalarımız için 5 bin, lojistik depolarda ise büyüme kaynaklı 120 kişilik bir alım söz konusu olacak. Mağazacılık alanında oldukça yoğun bir işe alım süreci yürütüyoruz. 2016 yılında da Türkiye’nin birçok yerinde yeni mağazalarımız açılacak. Bu durum hem saha operasyonlarında hem de genel merkez bünyesinde yetiştirmek üzere ve deneyimli personel işe alımlarının yoğun olacağının işaretlerini veriyor. Hızlı büyümeye bağlı olarak saha organizasyonlarımızda yeni marketlerimiz için personel arayışımız oluyor. Bununla birlikte sektörel olarak turnover oranlarının yüzde 50’lerde olmasından dolayı ayrılanların yerine de personel alımlarının sayısı oldukça fazla oluyor.”

Yorumlar
  • rahşan

    alanya daki mağazalar içinde eleman alınacakmı acaba

    cevapla