shopify stats

Bora Jet Havacılık Kabin Memuru Personel Alımı

Bora Jet Havacılık yeni kapsamında kabin memuru personel alımına devam ediyor. Bora Jet 2016 kabin memur alımına başvuruda bulunmak isteyenler için başvuru ve diğer bilgiler şu şekilde...

Havacılık sektöründe Türkiye'de önemli isimlerden biri olan Bora Jet Airline yeni personel alımı kapsamında yeni kabin memuru alımı yapmaya devam ediyor. Geçen yılı yeni personel alımlarıyla kapatan Bora Jet yeni yılda da eleman ve personel alımına ihtiyaçları kapsamında devam edecek. Firmanın önceliği uçaklarda görev alacak kabin memur alımı.

Bora Jet Airlines Kabin Memur Alımı Başvuru Şartları
Bora Jet kabin memuru alımlarından yararlanmak ve başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması gerekiyor:

-En az 18 yaşında olmak, -Asgari lise veya benzeri okul mezunu olmak (Yurtdışı liselerinden mezun olan adaylar için asgari 10 yıllık eğitim veren liselerden mezun olmak şarttır**)  -İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.) -Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak

Adaylar sağlık ve fiziki şartlar açısında da şu özelliklere sahip olmalı:

-157 -175 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır.)* -Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları gerekmektedir.) -Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmamak -Daha önce Borajet Havayollarından uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak -*Boy-kilo ölçümleri, Borajet tarafından yapılacaktır. -**Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.

Bora Jet Havacılı Personel Alımı İş Başvurusu
Bora Jet kabin memuru alımı ve diğer personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümü altında açık pozisyonlara ve diğer iş ilanlarına ulaşarak buradan iş başvuru formu doldurabilir ve iş başvurusu yapabilirler.