shopify stats

Ağaoğlu Personel ve Eleman Alımı, İş İlanları, İş Başvurusu

Türkiye'de adı sıkça duyulan inşaat firmalarından biri olan Ağaoğlu yeni yılda da ihtiyaçları doğrultusunda personel, işçi ve eleman alımına devam edecek. 

Türkiye'de konut projesi dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Ağaoğlu geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de yeni personel, işçi ve eleman alımına devam edecek. Gerçekleştirdiği inşaat projelerindeki prestij ve imajla tanınan Ağaoğlu grubu personel alımlarından yararlanmak isteyen birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu inşaat alanında faaliyet gösterdiği için her yıl birçok pozisyona çok sayıda eleman ve işçi alımı yapmaktadır. İnternet üzerinden iş ilanlarına ulaşabileceğiniz firmanın şu an yaklaşık 20 adet pozisyon için iş ilanı bulunmaktadır. Ağaoğlu gerek duyduğu elemanın özelliklerine göre ve pozisyonun gereklerine göre ilanlarını her geçen güncellemekte ve yine ihtiyaç personel alımı için yeni ilan açmaktadır.

Ağaoğlu firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyenler genel iş başvurusu yapabilecekleri gibi diğer yandan aşağıda yeralan pozisyonlara da iş başvurusu yapabilirler. Firma temizlik elemanından inşaat teknikerine kadar çok farklı alanlarda personel alımı yapmaktadır.

- GENEL BAŞVURU,
- TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ,
- İNŞAAT TEKNİKERİ,
- AVUKAT,
- SERVİS ELEMANI,
- FİTNESS EĞİTMENİ,
- İNCE YAPI BLOK SORUMLUSU,
- PLANLAMA MÜHENDİSİ,
- ELEKTRİK SATIŞ UZMANI.

Ağaoğlu Personel Alımı İş Başvurusu
Ağaoğlu personel ve işçi alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilir ve uygun buldukları iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Açık pozisyonlara iş başvurusu yapılabileceği gibi genel iş başvurusu da yapmak mümkün.