shopify stats

Ev alacaklara kaçırılmayacak fırsat

Ev sahibi olmak isteyenler kaçırılmayacak bir fırsat geliyor. Emlak Konut GYO ev almak isteyenlere gelecekte mümkün olmayacak bir kampanya ile ev satacak. Bankaların veremeyeceği düşük oranlar ile kredi kullandıracak. PERSONEL5

Ev almak ve kendi evinin sahibi olmak isteyenlere Emlak Konut GYO'dan güzel bir haber geldi. Emlak Konut GYO ev satın almak isteyenlere projelerini şimdiye kadar görülmemiş bir kampanya ile satışa çıkaracak. Tam olarak detayları açıklanmayan kampanya ile yüzde 80'i konut olmak üzere 15 bin gayrimenkul satışa sunulacak.

Emlak Konut GYO'nun söz konusu kampasında hiç bir bankanın hiç bir şekilde veremeyeceği düşük faiz oranlarının sunulacağı dile getirildi. Yetkililer böyle bir kampanın ne geçmişte sunulmadığını ve gelecekte de sunulmayacağını belirttiler.

Projelerin yüzde 80'i İstanbul'da bulunuyor. Söz konusu projelerin satışında düşük faiz yanında çok uygun vade seçenekleri de uygulanacak.

Diğer yandan borçlu Emlak Konut GYO müşterileri için yapılandırma çalışması yapılacak ve söz konusu kampanya dahilinde tüketicilere güzel avantajlar sunulacak.

İnşaat sektörü yetkilileri inşaat sektörünün devamı için ellerinden geleni yapacaklarını ve gerekirse düşük karlar ile emlak satışı yapcaklarını da eklediler.

Kampanyanın detayları ilerleyen günlerde tüketicilere sunulacak.