shopify stats

Ziraat Bankası Servis Görevlisi ve Banko Görevlisi Mülakat Sonuçları

Ziraat Bankası birçok il için servis görevlisi ve banko görevlisi alımı kapsamında düzenlediği mülakat sınavının sonuçlarını yayınlamıştır. İstanbul ve Anlara için evrak teslimi nereye yapılacak? Eğitimler nerede yapılacak? İş başvurusu nasıl yapılacak? Detaylar şöyle...

11 Ekim 2014 tarihinde yazılı bölümü, 23 Şubat – 11 Mart 2015 tarihleri arasında Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars illeri için Erzurum’da; Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Artvin, Rize illeri için Trabzon’da; Edirne, Kırklareli, Tekirdağ illeri için Edirne’de; Bolu, Düzce, Sakarya, Kocaeli illeri için Kocaeli’de; Bursa, Yalova, Balıkesir, Çanakkale illeri için Bursa’da; Sivas ve Yozgat illeri içinSivas’da gerçekleştirilen Servis Görevlisi ve Banko Görevlisi mülakat sonuçlarına göre kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin liste yayınlanmıştır.

Asil olarak kazanan adayların 29 Mart 2015 Pazar günü saat 10:00’da ekte yer alan belgeler ile birlikte görevlendirilecekleri il için aşağıda belirlenen evrak teslim adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İstanbul Evrak Teslim Yeri

(Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Sakarya, Kocaeli, Yalova ve Çanakkale illeri için)

İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü

İsmail Özarslan Konferans Salonu Giriş Kat Ragıp Gümüşpala Caddesi No: 84 /Eminönü/İstanbul

Ankara Evrak Teslim Yeri

(Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Artvin, Rize, Bursa, Balıkesir, Sivas ve Yozgat illeri için)

Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İstanbul Yolu (Trafo Karşısı) No:10 
Varlık Yenimahalle/ANKARA

Ziraat Bankası Servis Görevlisi ve Banko Görevlisi Eğitimleri

Eğitime başlama tarihi 30 Mart 2015 Pazartesi’dir. Eğitimler; İstanbul için İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampusü’nde, Ankara için Bankamız Eğitim Bölüm Başkanlığı’nda, gerçekleştirilecek olup, adayların tümüne konaklama imkanı sağlanacaktır.