shopify stats

Ziraat Bankası 2015 Servis Görevlisi Alımı, İş Başvurusu ve Şartlar

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası tüm hızıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. Bankacılık personel alımlarının yanında Ziraat Bankası servis görevlisi alımı da yapıyor. Servis görevlisi alımı ne zaman? İş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak? Başvuru şartları neler?

2015 yılı çerçevesinde Ziraat Bankası toplamda 1000 adet yeni servis görevlisi alımı düzenleyecek. Ziraat Bankası servis görevlisi alımı ne zaman yapılacak? İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için başvuru bilgileri...

2015 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı yapması ile dikkatleri üzerine çeken Ziraat Bankası, personel alımlarına devam etmektedir. Lise mezunu, önlisans mezunu ve üniversite mezunları için oldukça fazla iş imkanı sunan Ziraat Bankası 2015 personel alımlarında iş imkanlarını arttırmaktadır. 

Ziraat Bankası bünyesinde çalışmak isteyenler öncelikle bir sınava gireceklerdir. Anadolu Üniversitesi'nin desteğiyle yapılacak olan sınavdan geçer not almanız gerekmektedir. Bu sınavda başarılı olduktan sonra genel müdürlükler tarafından mülakata tabi tutulacaksınız. Mülakatlarda ise daha çok İngilizce ve Matematik bilgileriniz sınanacaktır. 

Ziraat Bankası 2015 yılında BİN ADET SERVİS GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI yapacaktır. Servis görevlileri ürünlerin en kısa sürede müşterilere ulaşmasını sağlayacaklar, pazarlanmasına katkıda bulunması istenecektir. 6 ay kadar süren bir eğitim döneminden sonra da "Saha Görevlisi" olarak görev alabileceklerdir.

Başvuracak olan personellerin, yaşadığı şehirde görev yapması gerekse de ihtiyaç dahilinde başka şehirlerde de çalışması gerekebilmektedir. Sınavlar toplamda 21 ilde yapılacaktır. / Ziraat Bankası Personel Alımı

SERVİS GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN SINAV NEREDE YAPILACAK?

- Adana
- Ankara
- Bursa
- Antalya
- Zonguldak
- Sivas
- Kayseri
- İzmir
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Anadolu)
- Denizli
- Elazığ
- Diyarbakır
- Gaziantep
- Erzurum
- Konya
- Kocaeli
- Van
- Trabzon
- Eskişehir
- Samsun