shopify stats

Yapıkredi Bankası Sezonluk Gişe Asistanı Personel Alımı

Bu yıl yine yüzlerce personel alımı yapacak olan Yapıkredi Bankası sezonluk personel alımı yapıyor. Yapıkredi Bankası dönemlik personel alımı kapsamında Antalya, Konya, Muğla, Nevşehir, Ordu, Trabzon, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Alanya için sezonluk gişe asistanı alımı yapıyor. İş başvurusu nasıl ve ne zaman yapılacak? Başvuru şartları neler?

Türkiye'nin en önemli ve en yaygın bankalarından biri olan Yapı ve Kredi Bankası ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı yapmaya devam ediyor. Banka Türkiye çapındaki çeşitli illerde görevlendirmek üzere sezonluk gişe asistanı alımı yapıyor. Hangi illere gişe asistanı alımı yapılıyor, iş başvuru şartları neler, iş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak, gişe görevlisi ne kadar maaş alır? Detaylar şöyle...

Yapıkredi Bankası sozonluk gişe asistanı alımını Antalya, Konya, Muğla, Nevşehir, Ordu, Trabzon, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Alanya için yapıyor. İş başvurusunda değerlendirmeye alınarak iş başlayan adaylar bu illerde faaliyet gösteren Yapıkredi Bankası şubelerinde dönemsel olarakm gişe asistanı pozisyonunda görev yapacaklar.

Yapıkredi Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları
Bankanın söz konusu personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şöyle:

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun veya 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okullarından mezun olan,
Operasyonel işlemleri mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak yürütebilecek,
Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Takım çalışmasına yatkın,
MS Office uygulamalarına hakim,
28 yaşından gün almamış olmak.

İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?
Yapıkredi Bankası sezonluk gişe asistanı alımına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar yenibiriş.com üzerinden ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Gişe görevlisi ne kadar maaş alır?
Banka şubelerinde çalışan gişe görevlilerinin ortalama olarak aldıkları maaş 1300 TL - 1500 TL civarındadır. İş görüşmesi öncesi kesin bilgi olmasa da alınacak maaşın yine ortalama olarak bu seviyelerde olduğu söylenebilir.