shopify stats

Yapı Kredi Bankası personel ve eleman alımı 2016 iş başvurusu

Türkiye'nin önemli bankalarından biri olan Yapıkredi Bankası 2016 yılında da yeni personel ve bankacılık eleman alımı yapmaya devam ediyor.

Koç Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye'nin en önemli bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası milyonlarca müşterisi olan bir banka olmak birlikte şube sayısı olarak en yaygın şube ağına sahip olan bankalardan birisi. Kurumsal yapısı ile ön plana çıkan Yapıkredi Bankası banka eleman ve personel alımlarından yararlanmak ve bankada çalışmak isteyen adayların tercihleri arasında önemli bir yere sahip.

Yapıkredi Bankası geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyüme ve genişleme ile yeni açılan şubeler kapsamında bankacılık personel ve eleman alımı yapmaya devam edecek.

Yapıkredi Bankası 2016 personel alımlarına ilişkin olarak yeni ilanlarını ihtiyaçları kapsamında internet üzerinden yayınlamakta ve bankacılık alanında iş arayanlara ulaştırmaktadır. Bankanın işe alımları yine bankanın insan kaynakları birimleri tarafından ilan haline getirilerek yayınlanmakta ve yönetilmektedir. Yapıkredi Bankası İnsan Kaynakları birimi iş başvurularını titizlikle değerlendirmekte başvuru şartlarını taşıyan adayları sürece dahil etmektedir.

Peki Yapı Kredi Bankası genellikle hangi pozisyonlara eleman alımı yapıyor? Bankanın genellikle personel alımı yaptığı pozisyonlar şu şekilde:

- Bankacılık Ürünleri Satışı-Asya,
- Yazılım Geliştirmeci,
- Kariyer Yönetimi Destek Yetkilisi-Engelli/Dönemsel,
- Çağrı Merkezi Yetkilisi,
- Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni,
- Ticari Portföy Yönetmeni.

Yapıkredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu
2016 Yapıkredi Bankası personel ve eleman alımından yararlanmak isteyen adaylar bankanın iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan banka bünyesinde çalışmak isteyenler yine bankanın insan kaynaklarına genel iş başvurusu da yapabilirler.