shopify stats

VakıfBank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Personel Alımı

Türkiye'de gelişimini önemli ölçüde arttıran ve devlet bankalarından biri olan Vakıfbank aynı zamanda tüm ülke çapında milyonlarca müşteriye sahip ve her gün milyonlarca işlemin gerçekleştiği bir banka. Vakıfbank geçen yıl olduğu gibi yeni dönemde de bankacılık eleman ve personel alımı yapmaya devam edecek. Banka çeşitli birimlere personel alımı yaparken, önemli ölçüde eleman alımı yaptığı birimlerden biri de Vakıfbank Müşteri Hizmetleri birimi. Vakıfbank her yıl olduğu gibi bu yıl da çok sayıda çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi alımı yapacak.

Vakıfbank yeni dönemde çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı kapsamında net olarak bir sayı vermemekle birlikte ihtiyaçlar kapsamında bu sayının yüzlerce kişiye ulaşacağı tahmin ediliyor. Telefon bankacılığı alanında önemli bir seviyede olduğumuz yeni zamanda bankaların müşteri temsilcisi alımına ne kadar önem verdiği de aşikar. Dolayısıyla bankaların müşteri temsilcisi personel alımları adaylar tarafından değerlendirilebilir.

Peki Vakıfbank çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımına iş başvurusunda bulunmak ve bu alanda çalışmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları neler?


- En az 4 yıllık üniversite mezunu olmak,
- Erkeklerin en fazla 30, bayanların ise 28 yaşında olması,
- İstanbul’da yaşayan,
- Erkekler için askerlikle ilişkisi olmayan,
- Müşteri odaklı çalışmak isteyen kişiler alınacaktır.

Vakıfbank Çağrı Merkezi Personel Alımı İş Başvurusu
Vakıfbank çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımından yararlanmak isteyen ve bu alanda faaliyet göstermek isteyen adaylar gerekli başvuru şartlarını taşıdıkları taktirde bankanın web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümünden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan banka personel alımı yapacağı zamanlarda çeşitli siteler üzerinden ilana çıkmaktadır dolayısıyla adaylar bu ilanlar üzerinden de iş başvurusu yapabilirler.