shopify stats

Türk Ekonomi Bankası Aktif Satış Temsilcisi Eleman Alımı

Türk Ekonomi Bankası kısa adıyla TEB bünyesinde görevlendirmek üzere bankacılık personeli alımı yapıyor. Banka Çerkezköy, Çorlu ve Silivri'de yaşayıp çalışabilecek aktif satış temsilcisi personel alımı yapıyor. İş başvuru şartları neler?

TEB - Türk Ekonomi Bankası personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şöyle...

Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Çerkezköy , Çorlu, Silivri'de ikamet edebilecek.

Gerekli şartları taşıdığını düşünen ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın söz konusu iş ilanına yenibiriş.com üzerinden ulaşarak iş başvuru formu doldurabilir ve iş başvurusu yapabilirler. Banka yetkilileri ideal gördükleri adaylar ile iletişime geçerler.