shopify stats

İş Bankası Takip Memuru Bankacılık Personel Alımı

Kalite çizgisi ve büyümesinden ödün vermeyen İş Bankası yeni bir personel alımına çıkıyor. İş Bankası söz konusu personel alımı kapsamında bünyesinde çalıştırmak üzere takip memuru alımı yapacak. Başvuru şartları neler? Başvuru ve sınav ne zaman? İşte detaylar...

Türkiye İş Bankası takip memuru alımını sınavla gerçekleştirecek olup söz konusu personel alım sınavı 16 Mart tarihinde yapılacaktır. Ankara, Antalya ve İstanbul illerinde görevlendirilmek sınavla Takip Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Takip Memuru Alım Süreci

Takip memuru alım süreci - Başvuru - Yazılı sınav - Mülakat - Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanakları doğrultusunda, Takip Memuru pozisyonunda görevlendirilecektir.

Başvuru Tarihi ve İş Başvuru Formu

Sınava başvurular 10 Mart 2015 Salı günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

İş Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
16 Mart 1985 ve sonrasında doğmuş olmak,
Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmak,
Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak,
Fiilen takip memurluğu yapmak ve takip memurluğu konusunda tecrübeli olmak,
Ankara, Antalya ve İstanbul illerinde ikamet ediyor olmak,
Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,
Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe giriş aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
Daha önce Bankamızın yaptığı Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Takip Memuru sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.