shopify stats

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Personel Alımı

Türkiye'nin önemli bankalarından biri olan İş Bankası bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personel alımı yapacak. İş Bankası söz konusu personel alımı kapsamında güvenlik görevlisi alımı düzenliyor.

Türkiye'nin en önemli bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Banka yeni personel alımları kapsamında genel merkez ve şube ağında görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapacak. Kısaca İş Bankası bay ve bayan güvenlik görevlisi alımı yapmak için ilana çıktı. 

İş Bankası bay ve bayan güvenlik görevlisi alımı için bir sınav düzenleyecek. Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar sınava girmek için başvuru yapabilecekler. Personel alımı için sınav başvurusu değerlendirilen adaylar sınav sonrası başarılı bulunurlarsa göreve başlayacaklar. Peki ama İş Bankası bay bayan güvenlik görevlisi alımında hangi başvuru şartlarını arıyor. Sınav başvurusu yapmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şöyle:

- Türk vatandaşı olmak,
- En az lise mezunu olmak,
- 3 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olmak,
- Askerlik görevini tamamlamış olmak,
- İstanbul'da ikamet ediyor olmak,
- Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SÜRECİ HANGİ AŞAMALARDA OLUŞUYOR? • Başvuru • Yazılı sınav • Mülakat • Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. 

Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanakları doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi personel alımı kapsamında göreve başlayacaklar.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?
Sınava başvurular 26 Şubat 2016 Cuma günü saat 10.00’a kadar sadece www.ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı için iş başvurusunda bulunmak ve daha fazla bilgi almak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinde insan kaynakları birimini ziyaret edebilirler.