shopify stats

Garanti Bankası Tunceli Şubeleri Gişe Asistanı Alımı

Garanti Bankası ihtiyaçları doğrultusunda bankacılık personel alımı yapmaya devam ediyor. Banka Tunceli şubelerinde görevlendirmek üzere gişe asistanı personel alımı yapıyor. İş başvurusu ne zaman, nasıl ve nereye yapılacak? Gişe asistanı başvuru şartları neler?

Garanti Bankası Tunceli şubesinde görevlendirmek üzere yeni bankacılık personeli alımı yapıyor. Buna göre iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için iş başvuru şartları şöyle...

Garanti Bankası Tunceli Şube Gişe Asistanı Alımı

- En az önlisans mezunuysanız,

- 27 yaşını aşmadıysanız,

- Tunceli' de ikamet ediyorsanız,

- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)

- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,

- Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız...

Gişe Asistanı Ne İş Yapar?

Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur. Kriterlere uygun adaylar online sınava davet edilecek, davetler e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir. Gişe asistanı ne kadar maaş alır sorusu iş görüşmeleri sırasında netlik kazanacaktır.

Garanti Bankası İş Başvurusu
Bankanın Tunceli gişe asistanı alımı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinde garantili kariyer kısmında iş ilanına ulaşarak ve buradan iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.